הגעתי לתל אביב בגיל 17 לאחר שברחתי מהישיבה החרדית ומאז אני חי בגאווה בעיר.
לפני כמה שנים התנדבתי במרכז הגאה בתוכנית מעבר לקשת. התוכנית מחברת בין צעירים לקשישים להטבים, ככה הכרתי את סוניה, הקשישה הטרנסית ששינתה לי את מסלול החיים.
באביב 2018 חלתה סוניה, מיד הבנתי שאין מי שיטפל בה ולכן לקחתי את האחריות הזאת על עצמי. לאחר ארבעה חודשים של טיפול יום יומי נפטרה חברתי היקרה סוניה ואני לקחתי כמה ימים להתאבל. בשבועות שלאחר לכתה התבוננתי אחורה והבנתי את הקושי ואפליה שלהטבים עוברים במיוחד ברגעים שהם הכי חלשים. צעקתי לשמים ואת הצעקה הזאת שמעה כל מדינת ישראל כי אתם כולכם הצטרפתם אלי וזעקתם את כאבכם. כאב של קהילה שלמה שמופלת כל יום בכל אספקט בחיים שלנו.
באותו הקיץ, חברי ואני הקמנו את הפנתרות הוורודות וסחפנו קהילה שלמה להפגנה שכמותה לא נראתה בישראל. אבל הפגנות ענק הן אינן מטרה, הן אמצעי להפעלת לחץ על מקבלי ההחלטות. כדי לשנות את המצב אנחנו צריכים לעבוד יום יום. אני שמח להיות בחזית המאבק שלנו לשיוויון ולעשות את המקסימום כדי לבטל את האפליה.

עלי במדיה

עוד קצת עלי

אני מחוייב למאבק הלהטבי יותר מלכל תחום אחר בחיי ואני לא מפחד ללכלך את הידיים

יכולת מוכחת בניהול צוותים והובלת מאבקים

ברשותי עמודים וקבוצות פייסבוק דרכם אני מגיע לעשרות אלפי אנשים

אני איש שיווק בנשמה וקופירייטר מנוסה

ממליצים

 • נינה הלוי

  תומו הוא אדם מאוד פתוח ותקשורתי, בעל הכרות רחבה והבנת הצרכים של כל חלקי הקהילה, עם לב ענקי ויכולת נתינה מדהימה

  Nina Halevy.jpg
 • גל אוחובסקי

  תומו חן הוא אחד שיודע להזיז הרים. בקיץ 2018, הוא הרים כמעט לבדו את ההפגנה הראשונה של אותו הקיץ, ומיד אחר כך היה אחד ממקימי הפנתרות הורודות. הלב של תומו גדול והוא תמיד במקום הנכון. בעיני חשוב שהוא יהיה בועד האגודה

  Gal Uchovsky.jpg
 • מיכל עדן

  אני עוקבת אחרי פעילותו הציבורית של תומו אשר הובילה להצלחת המחאה הלהט״בית הגדולה ביותר. מנהיגותו תתרום לאגודה ולכולנו להצליח במאבקים הרבים שעוד ניצבים בפנינו.

  Michal Eden.jpg
 • נעמי סרוסי

  תומו הוא מהפכן אמיתי, ואי אפשר ועד בלי שפם. שגם פועל בסולידריות עם הגיל השלישי, טרנס*ים/ות, ביסים/ות וכל מי שצריך עזרה וסיוע בקהילה המגוונת שלנו. מקווה מאוד שתומו ייכנס לועד המנהל של האגודה וישפיע גם משם

  Neomi Sarrossi_edited.jpg
 • אלישע אלכסנדר

  תומו הראה את מחוייבותו הרבה לקהילה הטרנסית הן בסיועו לפרוייקט המלגות, המצעד בדרום העיר במחאה על הדקירת של הצעירה הטרנסית, ההפגנה מול משרד הבריאות, משרד החינוך, ובליווי של סוניה שווסטר ז"ל, אחת ממיסדות הקהילה, במסגרת פרוייקט מעבר לקשת. 

  Elisha Alexander_edited.jpg
להצטרפות לרשימת התומכים

 רק חברי האגודה יכולים להצביע בבחירות
אנא התפקדו לאגודה לאחר ההצטרפות לרשימת התומכים

Follow me

Call

T: 0504881929

 • White Instagram Icon
 • Facebook Clean
 • Twitter Clean